Перша сторінкаКарта сайтуКонтактна інформаціяВерсія для КПК




Юридична газета




ЮР.ГАЗЕТА


Правова інформація бізнес-класу


www.yur-gazeta.com







укр | рос




перша \ №22 (82) 23 листопада 2006 року \ «Укравтодор» невдоволений ініціативою передачі управління собою від Кабміну до Мінтрансзв’язку





№22(82)
23 листопада 2006 року


ЖИТЛОВЕ ПРАВО

«Укравтодор» невдоволений ініціативою передачі управління собою від Кабміну до Мінтрансзв’язку


Керівництво „Укравтодору” не хоче йти у підпорядкування до міністра транспорту та зв’язку Миколи Рудьковського

Державна служба автомобільних доріг „Укравтодор” критикує законопроект №2488 „Про внесення зміни до статті Закону „Про автомобільні дороги”, який припускає передачу управління службою від Кабінету Міністрів до Міністерства транспорту і зв'язку.

Про це повідомив заступник голови „Укравтодору” Євген Трусенко. Нагадаємо, що депутати Верховної Ради Сергій Матвієнков і Микола Садовий (обидва -  представники Соціалістичної партії) пропонують парламенту передати управління Державною службою автомобільних доріг („Укравтодор”), діяльність якої координується Кабінетом Міністрів через міністра транспорту та зв'язку, безпосередньо Міністерству транспорту та зв'язку й, тим самим, позбавити службу статусу центрального органу виконавчої влади.

„Таке рішення не піде на користь дорогам: „Укравтодор” вже був під управлінням Мінтрансзв’язку. Існував окремий Департамент автомобільних доріг, була корпорація „Укравтодор” і до чого ми допрацювалися? До 2001 р. фінансування з держбюджету складало 489 млн грн, а фактично - 370 млн грн”, - зазначив пан Трусенко.

За його словами, у Міністерства й так чимало проблем у зв'язку з координаційною діяльністю в різних галузях, а тому підпорядкування Миколі Рудьковському буде, на його думку, недоречним.

Пан Трусенко зазначив, що навіть у разі ухвалення цього законопроекту парламентом він буде суперечити Конституції, оскільки право створювати й ліквідовувати центральні органи виконавчої влади (власне таким і є "Укравтодор") знаходиться у винятковій компетенції Кабінету Міністрів. 

 

Довідка „Юр.газети”:

Державна служба автомобільних доріг України („Укравтодор”) – центральний орган виконавчої влади, діяльність якого регламентується Положенням про Державну службу автомобільних доріг України, затвердженим Указом Президента України від 19 січня 2002 р. №50.

Основна мета діяльності „Укравтодору” – забезпечення стабільного функціонування мережі автомобільних доріг загального користування та її подальшого розвитку.

Головою „Укравтодору”  нещодавно призначено Володимира Демішкана.





П Е Р Е Д П Л А Т А



А К Т У А Л Ь Н О



П Р Е С - Р Е Л І З И


8 сентября 2010 г. состоится один из крупнейших форумов в угледобывающей промышленности

9 вересня ЛІГА: ЗАКОН проведе семінар-практикум «Злиття і поглинання (M & A): правові і податкові аспекти»

22 вересня 2010 з 10.00 до 17.30 семінар практикум «Податковий кодекс»

IX МЕЖДУНАРОДНЫЙ ЮРИДИЧЕСКИЙ ФОРУМ
(1 - 4 октября 2010г., г. Ялта, на базе ГК «Ялта-Интурист»)
ОРГАНИЗАТОР ФОРУМА: ООО «БИЗНЕС-ФОРМАТ» (Украина)



П О Д І Ї

Принципы торгового финансирования UCP-600 в современных экономических условиях

«Оподаткування бізнесу
та нові тенденції
у відносинах з податковою». Поради юристів бізнесу»


«Реструктуризація бізнесу, корпоративне право та M&A». Поради юристів бізнесу»
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


«Підсумки діяльності
юридичних фірм у сфері
вирішення спорів за 2008 рік.
Можливості ADR в 2009 році»
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


ФІНАНСОВА КРИЗА
ОЧИМА ЮРИСТІВ
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
(фоторепортаж)


Юристи України 2008
Вибір клієнта


Найкраще професійне юридичне видання України - «Юридична газета» - презентує вашій увазі унікальний спецвипуск «Юристи України.
Вибір клієнта 2008».

ПОСТ-РЕЛІЗ
прес-конференції
за підсумками дослідження
«Юристи України 2008. Вибір клієнта»
та круглого столу на тему
«Клієнт-юрист: проблеми взаємовідносин»




























www.nau.kiev.ua  - Законодавство України