Перша сторінкаКарта сайтуКонтактна інформаціяВерсія для КПК




Юридична газета




ЮР.ГАЗЕТА


Правова інформація бізнес-класу


www.yur-gazeta.com







укр | рос




перша \ №17 (77) 14 вересня 2006 року \ Колишній адвокат планує заснувати перший в світі музей мафії





№17(77)
14 вересня 2006 року


ТРУДОВЕ ПРАВО

Колишній адвокат планує заснувати перший в світі музей мафії


США, Лас-Вегас. 2006 р. Перший у світі музей мафії мають намір заснувати в американській столиці ігорного бізнесу Лас-Вегасі (штат Невада) за ідеєю мера міста-мрії Оскара Гудмана.

І не випадково... Відомо, що свого часу пан Гудман мав юридичну практику в Лас-Вегасі. Він прославився тим, що часто надавав адвокатські послуги найвідомішим американським мафіозі, причому працював небезуспішно. У списку його клієнтів значилися Мейер Ланскі, Тоні Спілотро, Вінні Ферраро, Нікі Скарфо та інші. Оскар Гудман навіть зіграв самого себе в кіношедеврі Мартіна Скорсезе „Казино”, в якому розповідається про роль мафії у заснуванні „ігорної столиці” США.

Між тим, як пише американське видання Сhісаgо Tribune, протягом багатьох років пан Гудман говорив, що "не існує ніякої мафії". Це було в часи, коли він у суді відстоював права мафіозі. Тепер же, будучи мером, він визнає її існування. „Мафія заснувала нас, зробила мене багатою людиною”, - говорить про Лас-Вегас пан Гудман американській газеті. Цікаво, що музей він хоче розмістити у колишньому федеральному будинку суду, де колись вів свою першу справу. Тож виникають здогади, чи не є музей пам'ятником юридичній кар'єрі Гурмана, а також  великому списку його старих клієнтів...

За повідомленням „РИА Новости”, заступник голови департаменту міського управління Лас-Вегаса Бетсі Фретуел заявила про те, що міська влада виділила з муніципального бюджету $7,5 млн. на створення архітектурного проекту будинку майбутнього музею. Загальна ж вартість музею мафії оцінюється у $30 мільйонів.

Для створення музею вже сформована спостережна рада, до якої увійшли представники ЗМІ, місцевих туристичних організацій і навіть колишній керівник відділення ФБР у Лас-Вегасі, хоча деякі колишні співробітники ФБР скептично ставляться до незвичної ідеї створення першого в США музею організованої злочинності.

Щодо походження слова „мафія”, то деякі дослідники вважають, що цей термін виник у 1282 р., коли на Сицилії в ході антифранцузького повстання народлося гасло – Morete alla Francia, Italia anela („Смерть Франції, зітхни, Італія”). Початкові літери цього заклику й утворюють слово „MAFIA”. Один із російських сайтів пропонує таке визначення мафії: „Мафія – злочинна організація, мафія – глобальна, мафія – безсмертна!”




План Рябоконя:
«Вернем страну гражданам!»


«Моя цель - начать процесс необратимых изменений в стране «снизу», - заявил Олег Рябоконь. - Только гражданское движение «снизу» через самоорганизацию сможет обуздать власть. Нам не удастся сделать это быстро и просто, но другого пути не существует. За последующее десятилетие я предлагаю реализовать стратегию, которая выведет нашу страну из перманентного политико-экономического кризиса»


О П И Т У В А Н Н Я

Найціннішим активом будь-якої юридичної компанії на Вашу думку є:










К Р У Г Л І  С Т О Л И



Докладніше...



С Е М І Н А Р И

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВНИЧА ШКОЛА
«АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ВИРІШЕННЯ СПОРІВ»



П Е Р Е Д П Л А Т А



П О Д І Ї

Принципы торгового финансирования UCP-600 в современных экономических условиях

«Оподаткування бізнесу
та нові тенденції
у відносинах з податковою». Поради юристів бізнесу»


«Реструктуризація бізнесу, корпоративне право та M&A». Поради юристів бізнесу»
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


«Підсумки діяльності
юридичних фірм у сфері
вирішення спорів за 2008 рік.
Можливості ADR в 2009 році»
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


ФІНАНСОВА КРИЗА
ОЧИМА ЮРИСТІВ
(фоторепортаж з круглого столу Юридичної газети)


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА
(фоторепортаж)


Юристи України 2008
Вибір клієнта


Найкраще професійне юридичне видання України - «Юридична газета» - презентує вашій увазі унікальний спецвипуск «Юристи України.
Вибір клієнта 2008».

ПОСТ-РЕЛІЗ
прес-конференції
за підсумками дослідження
«Юристи України 2008. Вибір клієнта»
та круглого столу на тему
«Клієнт-юрист: проблеми взаємовідносин»



Інформаційний Центр Світогляд






















www.nau.kiev.ua  - Законодавство України